Історія виникнення інтернет ринку "Шувар"

Новини
2014-11-30

У  далекому 2009 році, коли ще он-лайн закупівля продуктів не була такою популярною, виникла ідея сформувати на базі оптового ринку «Шувар» Інтернет торгівлю, а саме доставляти продукти клієнтам додому. Так був створений Інтернет ринок «Шувар».

Звісно, були сумніви, чи запрацює наш Інтернет ринок, адже люди звикли самі обирати продукти на ринку або в супермаркеті. Потрібно було здійснити кропітку роботу, щоб переконати потенційних клієнтів, що ми доставляємо свіжі та якісні продукти.

І ось настав день Х. Оформили перше замовлення на нашому ще дуже зеленому (в прямому значенні цього слова) сайті. Потім було друге, третє ... замовлення, появилися постійні клієнти, які замовляють продукти в нас і зараз.

У 2010 році Інтернет ринок «Шувар» проаналізував, що існує високий попит на справжню домашню продукцію. Тому було обрано декілька родин Львівщини, які займаються виробництвом домашньої продукції та зможуть вчасно і постійно доставляти якісну продукцію для наших покупців. Ви можете з ними ознайомитися в нас на сайті, відкривши розділ «Домашня продукція». При виборі родини ми брали до уваги умови, в яких вирощується живність, як родина обробляє землю, які добрива використовує для захисту рослин. Проект став надзвичайно популярним та отримав назву «Від родини до родини».

У 2014 році ми розширили наш асортимент та добавили екологічно чисті продукти з магазину «Дідо», що відкрився на оптовому ринку «Шувар». Вся продукція виготовляється на найкращих домашніх господарствах та фермах Західної України.

Звісно, в нас були і злети, і падіння. Без цього не можливе існування жодної компанії. Та ми мужньо трималися. І щороку працювали над покращенням нашого сервісу.

Так, 2018 рік став для нас особливим. Ми перейшли на ТзОВ Інтернет ринок «Шувар» і змогли доставляти продукти потужним клієнтам HoReCa та запустили проект Food box.

Щодня ми дослуховувались до Ваших порад та відгуків. Найчастіше до нас зверталися клієнти, яким не зручно було очікувати кур’єра. І ми задумалися, як зробити так, щоб не клієнт очікував продукти, а продукти чекали на нього. Так і появилася ідея скриньки Food box, яка буде стояти на 1-му поверсі житлового будинку і людина, коли прийде з роботи, зможе забрати свіжі продукти, надійно упаковані в спеціальний термоконтейнер. Послуга запрацювала зовсім недавно, а попит на неї постійно зростає. В найближчому майбутньому плануємо доставити Food box усім постійним клієнтам Інтернет ринку «Шувар».

А наша історія триває, за що ми дуже вдячні вам - нашим клієнтам. Ми дуже радіємо, що можемо принести у ваше в життя трішки комфорту.

Наші послуги

1. доставка продуктів до дверей

2. доставка продуктів в офіси в спеціальному термоконтейнері, який зберігає продукти свіжими протягом усього робочого дня

3. доставка продуктів в ресторани та кафе

4. доставка продуктів в скриньку Food box

 

Наші переваги

1. безкоштовна доставка продуктів на суму від 300 грн

2. широкий асортимент продуктів, який постійно зростає.

3. працюємо офіційно та надаємо всі необхідні сертифікати

4. обираємо для Вас тільки свіжі та якісні продукти

5. працюємо лише з перевіреними постачальниками

 

Інтернет ринок «Шувар» - доставляємо найкраще!

"Fruit Product" was added to wishlist