Хінкалі з м`ясом

40 хв
2

Інгредієнти

  • 400 г яловичини,
  • 100 г свинячого шпику,
  • 1 цибулина,
  • 4 зубки часнику,
  • 500 г борошна,
  • чорний мелений перець за смаком,
  • червоний мелений перець за смаком,
  • кінза за смаком,
  • сіль за смаком,
  • 300 мл води.
На сайті доступно для замовлення 8 з 9 необхідних товарів. Сумарна вартість становить - 216.83 грн

Спосіб приготування

  1. Перед тим як приготувати хінкалі, слід підготувати м`ясо. Воно має бути без жилок і плівок, тобто м`якоть потрібно повністю зачистити від них.
  2. Приготуй фарш для хінкалі. Для цього перемели в м`ясорубці м`якоть яловичини і сало. Змішай м`ясо з подрібненою цибулею і часником, додай сіль і спеції.
  3. Потім поступово влий у фарш 150 мл холодної води і гарненько перемішай. Фарш для хінкалі повинен мати досить рідку консистенцію.
  4. Накрий фарш кришкою і переходь до тіста для хінкалі. Змішай просіяне борошно з сіллю і поступово додай решту води, постійно вимішуючи тісто. Тісто для хінкалі має бути крутим, а тому краще скористатися для замісу спеціальним кухонним гаджетом (або сильними чоловічими руками).
  5. Хитрість класичних хінкалі полягає в правильному багатошаровому розкачуванні тіста. Відокремлюй від тіста невеликі порції. Потім кожен шматочок тіста розкачай у тонкий пласт діаметром 10 см і завтовшки 2-3 мм, посип борошном, знову склади і знову розкачай. В ідеалі кожен такий шматочок потрібно розкачати 10 разів, тоді тісто для хінкалі вийде досить еластичним.
  6. Візьми отриманий лист тіста, в центр помісти приблизно 50 г м`ясного фаршу. Потім підніми краї тіста, збери їх по колу і зліпи, начебто складаючи гармошкою і формуючи грушоподібну форму. У класичних хінкалі, як стверджує грузинська кухня, має бути 19 складок. Отриманий хвостик із тіста потрібно підрівняти, зрізавши зайві краї ножем.
  7. Скип`яти воду у великій каструлі. У киплячій підсоленій воді зроби ложкою вир, розмішавши її за годинниковою стрілкою. Опусти в цю воронку хінкалі хвостиками вгору - так вони не осядуть на дно і не злипнуться. Варяться хінкалі 10-15 хвилин.
  8. Готові хінкалі акуратно витягни з окропу шумівкою і виклади на блюдо. Посип свіжомеленим перцем і подавай хінкалі гарячими.
  9. Їдять хінкалі руками, щоб виделкою не проколювати тісто і не втрачати смачний бульйон. Їх тримають за хвостик, який в результаті залишається на тарілці. За хвостиком наприкінці трапези підраховують, хто скільки подужав хінкалі.

Набір продуктів для приготування

На сайті доступно для замовлення 8 з 9 необхідних товарів. Сумарна вартість становить - 216.83 грн

"Fruit Product" was added to wishlist