Котлети з печінки

40 хв
4

Інгредієнти

  • Печінка - 500 грамів,
  • Ріпчаста цибуля - 1 головка,
  • Куряче яйце - 1 штука,
  • Борошно - 2 столові ложки,
  • Вершки - 1 чайна ложка,
  • Рослинна олія - 40 мілілітрів,
  • Сіль, спеції, приправи, зелень - за смаком
На сайті доступно для замовлення 7 з 9 необхідних товарів. Сумарна вартість становить - 195.70 грн

Спосіб приготування

  1. Підготуй печінку. Пам`ятай про те, що цей орган є певною очисної станцією, через яку проходять і в якій залишаються практично всі шкідливі речовини, поглинені живим організмом. Печінку необхідно попередньо добре промити, після чого - дати їй обсохнути. Проточна вода вимиє з печінки залишки крові з несприятливими для людського організму речовинами.
  2. Наріж печінку на невеликі шматки. Розріж цибулю на чверті. Пропусти печінку з цибулею через м`ясорубку або подрібни блендером. Додай туди яйце, вершки і сіль, і добре вимішай масу до однорідної консистенції.
  3. Всип у масу борошно і знову добре вимішай. Саме борошно робить печінкові котлети особливо пухкими. Для цієї ж мети можна збільшити кількість цибулі, задіяна в рецепті: волога з цибулі випарюється, завдяки чому у фарші під час приготування виникають невеликі бульбашки повітря.
  4. Розігрій сковороду і налий в неї олію. Постав паралельно нагріватися чайник. Бери столовою ложкою фарш і розподіляй кожну окрему ложку на сковороді, як невелику котлету. Обсмажуй їх на середньому вогні, але на розпеченій сковороді, і підливай по мірі необхідності олію - печінка не має залишитися сирою. З цієї причини краще готувати широкі, але тонкі котлети, ніж об`ємні, але такі, що не займають багато місця. Кожен бік тонкої котлети потрібно обсмажувати протягом трьох хвилин.
  5. Коли в тебе скінчиться фарш, склади все готові котлети в невелику каструлю і влий у неї 50 мілілітрів окропу. Накрий каструльку кришкою і постав на дуже слабкий вогонь на п`ять хвилин. Котлети за цей час добре пропаряться і стануть ще більш пухкими. 

Набір продуктів для приготування

На сайті доступно для замовлення 7 з 9 необхідних товарів. Сумарна вартість становить - 195.70 грн

"Fruit Product" was added to wishlist