ТзОВ "Інтернет ринок "Шувар"

Рамбутан

Екзотичні фрукти

Ківано

Екзотичні фрукти

Пітахая

Екзотичні фрукти

Авокадо Хаас

Екзотичні фрукти

Пепіно

Екзотичні фрукти

Barilla 73 PENNE RIGATE

Імпортні товари

Олія оливкова

Імпортні товари

Інтернет ринок «Шувар» здійснює безкоштовну доставку свіжих продуктів. Нашою метою є забезпечення якісними продуктами тих львів'ян, які цінують свій час чи не мають можливості здійснювати покупки на ринку.

Тепер не потрібно надриватися із важкими сумками, Інтернет ринок "Шувар" зробить це за Вас. Ми ретельно відбираємо свіжі й апетитні фрукти, м'ясце та інші смаколики, які стануть прикрасою кожного родинного столу.

Уся продукція закупляється на території гуртового ринку "Шувар" (відповідно перевірена державною санітарно-ветеринарною лабораторією), ретельно відбирається, фасується і доставляється Вам у зручний для Вас час безкоштовно (при замовленні понад 300 грн).

Наші послуги

  1. Доставка продуктів додому, прямо у квартиру
  2. Доставка продуктів в Food Box (скриньки встановлені у під'їзді)
  3. Доставка продуктів у термоящиках в офіс (зберігають свіжість продуктів протягом усього дня)
  4. Безкоштовна доставка продуктів ХоРеКа (постачання індивідуальних позицій під замовлення, великий вибір імпортних товарів)
Дізнатись більше про історію інтернет ринку "Шувар"

Відгуки наших клієнтів

Робила заказ, все дуже сподобалось

Хлєбаліна Тетяна

Клієнт

Замовляю продукти у FoodBox, надзвичайно зручно. Обслуговування відмінне - ввічливий менеджер завжди на зв`язку, доставка швидка та вчасна. Якість та асортимент продуктів теж тішить. Є можливість безпроблемної заміни продукту, програма лояльності та знижки. Ще дуже було приємно, коли продукти почали упаковувати в екологічні паперові пакети :) Дякую вам і тримайте такий рівень надалі! Буду радити знайомим скористатись вашими послугами :)

Томашевська Юлія

Клієнт

Все влаштовує ! Чудовий додаток ! Єдине просимо - ввести суповий набір .

Ярмолюк Тетяна

Клієнт

Залишити відгук

Оцінка:
Відправити

"Fruit Product" was added to wishlist