Лаваш

  1. -8%
    Акційна ціна 19,90 грн/шт Звичайна ціна 21,60 грн/шт

Купити лаваш у Львові за вигідними цінами

Перші згадки про вироби з муки, схожі на сучасні лаваші, знаходять ще в кам’яному віці. Вони є у Старому Заповіті, а такі вироби на державному та й на міжнародному рівні (ЮНЕСКО) визнають національним нематеріальним надбанням, культурною цінністю. Чим же цікавий цей продукт? Вся справа в особливостях випікання та складових тіста. Для лаваша чи піти використовується високоякісне пшеничне борошно. А випікається виріб у спеціальних печах. Замовити смачний лаваш можна у нашому інтернет-магазині.

Який купити лаваш у Львові?

Замовити дешеві та високоякісні лаваші не складно завдяки нашому інтернет-магазину. Та краще заздалегідь вирішити як вони будуть споживатися. Справа в тому, що більш стародавнім виробом є піта, особливістю якої є наявність відслоєнного в центрі тіста, своєрідної кишеньки. Цю пустоту легко відкривають та заповнюють. Вона дозволяє покласти в піту салат, м'ясо, капусту, огірки чи інші інгредієнти та створити своєрідний сендвіч. Лаваші більш популярні для загортання тих же інгредієнтів, але в особливий спосіб. Їх також полюбляють смакувати з шашликами. В цьому разі вони грають роль їстівної тарілки.

Купивши лаваші чи піти, можна замінити традиційний хліб та познайомитись з культурними традиціями Азії та Сходу в цілому. В Україні популярність цих продуктів зумовлена декількома факторами:

  • оригінальним смаком, що подобається дітям та дорослим;
  • варіативністю видів страв, які створюються на основі піти чи лавашу;
  • прийнятною вартістю за якісний виріб.

Доступна ціна ще й з огляду на форму відпуску продукції. Тут грає роль не вага, а кількість. Придбати піту чи лаваш можна поштучно. Однак мало хто відмовиться від добавки такої смакоти, отож краще брати з запасом. Оптимальні розміри зроблять приготовані страви акуратними на вигляд та зручними для вживання. Доставка оперативна по всьому Львову, а замовлення приймаються онлайн.

Передзвоніть мені