Хліб на заквасці

Купити якісний хліб на заквасці у Львові

Порадувати себе та близьких смачним дуже просто! Варто лишень купити найякісніший хліб на заквасці, який з задоволенням будуть споживати і дорослі, і малі, насолоджуючись його смаком.

Чим відомий хліб на житній заквасці?

Житній хліб на заквасці особливий тим, що має високий підйом в процесі приготування завдяки використанню не звичайних хлібопекарських дріжджей, а симбіозу дріжжевих та молочнокислих бактерій, так званої житньої закваски. На виготовлення такої закваски йде близько тижня і особливості пропорцій дають своєрідність кожному виду такого хліба в ароматі та смаку. Тому, така продукція, якщо вона дійсно якісна, не може бути дешевою.

Вважається, що в стародавньому Вавилоні вже було відомо про секрет виготовлення такого хліба. Однак письмові згадки знаходять в Єгипті і їм декілька тисяч років.

Як вперше люди додумались до такого рецепту не відомо. Та зараз існує декілька технологій, що різняться в залежності від країни виготовлення такого продукту. В Україні майстерність приготування хлібу на заквасці передавалась поколіннями. Скуштувати найсмачніший хліб можна у Львові, замовивши і нашому інтернет-магазині.

Асортимент продукції

Торгова марка «Млин» виготовляє безліч хлібо-булочної та кондитерської продукції, щоб задовольнити найвибагливіших гурманів. Так, онлайн можна придбати:

  • домашній білий хліб;
  • Бородинський;
  • Вермонський батон;
  • хліб Комплє, Сонце, Кампань;
  • злаковий та цільнозерновий хліб на заквасці.

Також у продажу хлібні палички Грісіні, житні чіпси із цільнозернового хлібного борошна. І вся ця продукція виготовляється за особливими рецептами на заквасці та відпускається по вазі чи поштучно/упаковками. Від рецептури та форми відпуску і залежить ціна. Однак вартість досить прийнятна на такий високоякісний продукт.

Передзвоніть мені