Мінеральна вода

Мінеральні води із доставкою у Львові

Мінеральна вода – корисний напій, який містить велику кількість мікроелементів та різних вітамінів. Завдяки цьому мінеральні води покращують роботу шлунку та кишківника. Досить простим рішенням, щоб купити мінеральну воду додому, стане замовлення потрібної кількості води на сайті інтернет-ринку «Шувар». 

Асортимент мінеральних вод

У нашому каталозі представлені мінеральні води від таких виробників:

  • «Моршинська». Це вода, що походить із Прикарпаття, із моршинської долини неподалік від східного схилу Карпатського хребта. Це низькомінералізована вода, яку можна споживати у необмеженій кількості. У складі велика кількість хімічних речовин, що є корисними для організму людини.
  • «Карпатська Джерельна». Склад цієї води багатий на природний кальцій та корисні речовини, що необхідні для роботи організму. Вона дуже приємна на смак, підходить для щоденного вживання. Рівень мінералізації складає 0,3-0,8 грамів на літр. Окрім мінеральної води, бренд пропонує звичайну столову питну, яка активно використовується домогосподарствами та ресторанами.
  • «Плосківська». Містить велику кількість природних корисних речовин, використовується для лікування хвороб шлунку, нирок та дванадцятипалої кишки. Однак може застосовуватися і для щоденного вживання. 
  • «Поляна Квасова». Також родом із Закарпаття, відноситься до середньо мінералізованих вод. У складі велика кількість вітаміну В12, заліза та кобальта. Завдяки цілющим властивостям часто застосовується для лікування різних захворювань шлунка.

Усі мінеральні води, що представлені в каталозі є корисними, свіжими та гарантують лише корисний вплив на організм. Замовити воду у потрібній кількості можна на сайті, вказавши потрібну точку доставки у Львові. При замовленні на суму понад 500 грн., доставка буде безкоштовною.

Передзвоніть мені