Тісто

Заморожене тісто за доступними цінами

Готове до використання заморожене листкове тісто порадує господинь своєю якістю. Воно дозволяє швидко приготувати безліч страв для дорослих та дітей: від круасанів та пиріжків до пирогів та рулетів.

Особливості виробу

Для приготування тіста використовується найкраще борошно. Сучасне виробництво та перевірена рецептура дозволяють виробляти не гливке заморожене тісто, що в процесі приготування не втрачає пружності, легко приймає потрібну форму та має оптимальну консистенцію. За допомогою вже готового тіста за лічені хвилини можна накрити стіл.

Тісто листково дріжджове заморожене використовується для піци, хачапурі та безлічі інших страв. Максимально вдало підібраний склад по вазі кожного інгредієнта – заслуга сучасного обладнання, що до грама вимірює кожну позицію. Процес вимішування, розкатування та фасування з заморозкою контролюється до дрібниць. Тож господиня має нагоду продемонструвати оточуючим свій кулінарний талант, не витрачаючи час та зусилля. Та й вартість продукції досить приваблива, що теж важливо.

Купити заморожене тісто

В нашому інтернет-магазині є великий асортимент замороженого тіста на будь-який смак. Деякі з товарів вже на обгортці мають підказки для господинь щодо смачних страв. Замовити продукцію можна, вибравши по декільком критеріям:

  • склад;
  • вага;
  • виробник.

В наявності тісто на 0,45; 0.9 та 1 кг. Це дозволяє придбати потрібну кількість, не перевантажуючи холодильник зайвими упаковками та без остатків після приготування. Від ваги залежить зокрема і ціна за упаковку.

Замовляють дешеві, але якісні товари в нашому онлайн-магазині через спеціальний запит на сайті або по телефонам. Доставка організовується оперативно в будь-яку точку України, а не лише по Львову. Вся продукція сертифікована та свіжа.

Передзвоніть мені