Безглютенові продукти

Якісні безглютенові продукти з доставкою у Львові

Безглютенові продукти – необхідний елемент у харчуванні для тих, хто має проблеми з непереносимістю глютену організмом або просто слідкує за своїм раціоном та намагається вести здоровий спосіб життя. Купити безглютенові продукти у Львові можна в інтернет-магазині “Шувар”.

Особливості безглютенових продуктів

Глютен – запасний білок. Такий продукт дуже добре засвоюється організмом, однак, є шкідливим для людини. Переважно глютен міститься у хлібобулочних продуктах, ковбасах, молочних продуктах, соусах, кетчупах. Все частіше зустрічаються випадки алергії на глютен, яка має назву целіакія. При вживанні продуктів із глютеном у людини погіршується самопочуття, виникають проблеми із травленням, кишкові ушкодження, нудота. І якщо раніше потрібно було обмежувати себе у великій кількості продуктів, то зараз можна просто перейти на безглютеновий раціон.

Безглютенові вироби дозволяють вживати те ж меню, однак із корисними продуктами. При виготовленні таких товарів вміст глютену відсутній, а цей елемент замінюється ішими речовинами. 

Пропозиції інтернет-ринку

У каталозі нашого магазину можна купити безглютенові продукти, зокрема такі:

  • макарони ракушки;
  • спіральки гречані;
  • вівсяні пластівці;
  • батончики для перекусу.

Усі товари якісні та свіжі, їхні умови зберігання відповідають встановленим нормам. Обрати вироби можна у будь-який зручний час, оформивши замовлення на сайті, а після цього очікувати доставку. Наша кур'єрська служба працює по Львову та буде безкоштовною при сумі замовлення понад 500 грн.

 

Передзвоніть мені