Майонез

Якісний майонез з доставкою по Львову 

Купити майонез за доступною вартістю можна на сторінках нашого інтернет-ринку. Великий вибір та зручний сервіс – гарантія лише приємних вражень від купівлі. 

Особливості майонезу

Майонез – соус, що користується величезною популярністю серед покупців, адже завдяки ньому готується багато салатів, а будь-який інший продукт стає більш насиченим та смачнішим. Також майонез дуже активно використовується як намазка для створення бутербродів. 

Якісний та хороший майонез містить у своєму складі альбумін (яєчний білок), він є дуже важливим для здорового розвитку організму. Окрім цього, такий соус збагачує організм корисним холестерином та ненасиченими жирами. Також у складі майонезу міститься оливкова або соняшникова олія, вона містить джерела енергії та досить швидко засвоюється організмом.

Асортимент та пропозиції інтернет-ринку «Шувар»

На сторінках каталогу представлено великий вибір якісного та смачного майонезу у різному об’ємі. Зокрема, є по:

  • 190 г;
  • 300, 350 г.;
  • 420 г.;
  • 1,4 кг;
  • 4.5 кг.

Великі обсяги підійдуть для закупівлі власниками кафе, ресторанів та інших закладів харчування. У каталозі нашого магазину є різні бренди, зокрема, «Щедро», Hellmann`s, Бест. Також є грецький йогурт, який часто використовується у якості дієтичної заправки. 

Усі майонези виготовлені із натуральних компонентів, мають густу та однорідну масу. Можна обрати продукти різної жирності. У нас лише свіжі товари, які зберігаються у відповідних умовах та за потрібних температур. 

Замовити майонезний соус можна у будь-який час, а потім домовитися про доставку із кур’єром. Для зручності клієнтів ми пропонуємо декілька форматів оплати. У разі здійснення замовлення на суму понад 500 грн., доставка по Львову буде відбуватися за наш рахунок.

Передзвоніть мені