Доставка, оплата, повернення

Години доставки

Пн-Пт 12:00-20:00, 

Сб 12:00-17:00

Неділя вихідний

Тип доставки

До під'їзду

  • Замовлення до 600 грн. (Вартість доставки 69 грн.)
  • Замовлення від 600 грн. (Доставка безкоштовна)

До квартири

  • Якщо вага замовлення більша 25 кг, то доплата 25 грн.

  • * за кожні наступні 25 кг доплата 25 грн.

Доставка за межі міста Львова

Щоб дізнатись вартість доставки оберіть Ваш населений пункт зі списку:

Загальні правила

Доставка "Експрес" замовлень (день-в-день)- оплачується додатково 100грн або за тарифами доставки до відповідного населеного пункту. Коригування години доставки відбувається за попереднім узгодженням з клієнтом. Якщо вага замовлення понад 25 кг і Ви бажаєте, щоб замовлення було доставлено до квартири, тоді Ви сплачуєте 25грн за кожні наступні 25кг товару. В іншому випадку допоможіть, будь ласка, водієві донести продукти. Дякуємо за розуміння.

Оплата

Готівка

Оплата здійснюється готівкою безпосередньо кур'єру в момент доставки замовлення

По перерахунку

Шляхом перерахування коштів на наш банківський рахунок. Оплата замовлення цим способом потребує попереднього заключення договору

Visa/Mastercard

Оплата карткою на місці отримання товару за допомогою мобільного терміналу

Грошовий переказ

Ви можете оплатити через Privat24 на банківський рахунок або переказати кошти через Western Union

Повернення товарів

При отриманні замовлення Ви завжди можете відмовитись від доставленого товару, відповідно до Закону України про права споживачів.

Ми не зможемо прийняти на повернення підакцизні товари: алкогольна, тютюнова продукція - згідно Закону України, навіть, якщо ці товари належної якості.

Товари групи "суперфреш": фрукти, овочі, свіжі м'ясо, риба, невакуумовані ковбасні або делікатесні вироби, кулінарія - перевіряються в присутності кур'єра. Повернення можливе, якщо товар перевірений і внаслідок неналежноі якості відразу повернений кур'єру. В такому випадку просимо Вас на нашому примірнику товарного чеку зробити позначку від якого товару Ви відмовляєтесь, залишити свій підпис та не оплачувати за повернений товар.

Згідно Закону України про захист прав споживачів повернення товару можливе лише за умови збереження чека і наявності товару, який був ідентифікований, як неякісний.


Закон України "Про захист прав споживачів"

 

Передзвоніть мені