Сардельки та сосиски

Купити сосиски й сардельки вищого ґатунку у Львові

Сосиски й сардельки є універсальними продуктами на кухні кожного українця. І мова йде не тільки про бутерброди. Це смачний елемент сніданку у поєднанні з омлетом або яєчнею. Також ці ковбасні вироби смакують з макаронами або кашею. Гарною ідеєю може стати обсмаження сосисок на грилі або мангалі під час відпочинку на свіжому повітрі. Улюбленою стравою багатьох дорослих та дітей також є хот-доги, відомі на весь світ. 

Сардельки й сосиски на сайті Інтернет ринку Шувар мають гарний смак та якість, гарантовані виробниками. Варіантів використання цих продуктів є безліч. Тут відкривається безмежний простір для фантазії та експериментів на кухні.

Сосиски

Сосиски відомі по всьому світу і вважаються одним із найпопулярніших м'ясних виробів. Завдяки компактній формі, зручній оболонці й насиченому смаку їх часто вживають у багатьох країнах, зокрема і в Україні.

По суті це ковбасні вироби, які зазвичай мають довжину до 30 см та діаметр в межах від 14 до 30 мм. Сосиски, як і сардельки, виробляють з кількох видів м’яса:

  • свинина,
  • яловичина,
  • курятина.

Також для приготування сосисок виробники використовують сіль, цукор, перець, інші спеції, воду, натуральні барвники. Інформація про склад, особливості продукту й термін придатності обов'язково має бути вказана на упаковці товару.

Сардельки

Якщо ви коли-небудь пішли до магазину м'ясних виробів і побачили сосиски та сардельки, ви могли помітити, що вони дуже схожі одна на одну. Але насправді між ними існують суттєві відмінності.

Сосиски виготовляються з фаршу, тоді як сардельки мають у складі рубане м'ясо, нарізане на дрібніші шматочки. Крім того, найчастіше вони мають натуральну оболонку з кишок.

Ще одна відмінність між цими двома виробами – у складі. У сардельках тільки 7% можуть складатися зі спецій та сала, решта обов'язково має бути рубаною свининою. Проте існує різновид сардельок під назвою шпикачка, до яких додається мелене сало.

Як обрати сосиски й сардельки?

Купуючи сосиски та сардельки для своїх рідних і близьких, звичайно хочеться обрати найкращий продукт. Для цього необхідно звертати увагу на такі критерії:

  1. Зовнішній вигляд. Занадто насичений яскраво-рожевий колір сигналізує про велику кількість барвників. Колір виробу має бути блідо-рожевим, а інколи навіть сіруватим.
  2. Оболонка продукту має бути цільною, без пошкоджень.
  3. Склад указаний на упаковці. Якщо виробник піклується про своїх споживачів, то обов'язково вказує про наявність яєчного порошку, молока та інших субпродуктів, до яких у людини може бути чутливість.
  4. Ціна. Продукт із натурального м’яса не може коштувати занадто дешево.
  5. Виробник. Якщо ви шукаєте якісні сосиски й сардельки, то надавайте перевагу товарам від відомих виробників із гарною репутацією.

Пропозиція Інтернет ринку Шувар

Замовити сосиски й сардельки найкращої якості за чесною ціною можна на сайті Інтернет ринку Шувар. Ми маємо широкий асортимент ковбасних виробів на будь-який смак. Перед відправленням наші працівники ретельно перевіряють якість, а також термін придатності усіх позицій у вашому замовленні. Тому ви гарантовано отримаєте свіжі й корисні продукти.

Передзвоніть мені