Умови використання сайту

Увага! Перед переглядом цього сайту уважно прочитайте ці умови. Якщо ви не згодні з цими умовами, не використовуйте цей сайт.

Використання сайту

Сайт vip.shuvar.com (далі «Інтернет-ринок “Шувар”») дозволяє вам переглядати і завантажувати матеріали цього сайту (далі «Сайт») тільки для особистого некомерційного використання, за умови збереження всієї інформації про авторське право та інших відомостей про право власності, що містяться у вихідних матеріалах і будь-яких їхніх копіях. Забороняється змінювати матеріали цього Сайту, а також поширювати або демонструвати їх в будь-якому вигляді або використовувати їх в інших цілях для громадських або комерційних цілей. Будь-яке використання цих матеріалів на інших сайтах або в комп'ютерних мережах забороняється.

Відмова від відповідальності

Матеріали і послуги цього сайту надаються «як є» без будь-яких гарантій. Інтернет-ринок “Шувар” не гарантує точності і повноти матеріалів, програм і послуг, що надаються на цьому Сайті. Інтернет-ринок “Шувар” в будь-який час без повідомлення може вносити зміни в матеріали і послуги, що надаються на цьому Сайті, а також в оренду в них продукти і ціни. У разі старіння матеріалів і послуг на цьому Сайті Інтернет-ринок “Шувар” не зобов'язаний оновлювати їх. Відповідальність за будь-які збитки (включаючи, але не обмежуючи шкоду від втрати прибутку, даних або від переривання ділової активності), що виник наслідки використання, неможливості використання або результатів використання цього сайту.

Реєстрація на сайті

Реєструючись на Сайті, ви погоджуєтеся достовірну і точну інформацію про себе і своїх контактних даних. В результаті реєстрації ви отримуєте логін і пароль, за безпеку яких ви несете відповідальність. Ви також несете відповідальність за всі дії під вашим логіном і паролем на Сайті. У разі втрати реєстраційних даних ви зобов'язуєтеся повідомити нам про це.

Способи і умови оплати замовлення описані на сторінці Достака/Оплата в розділі Оплата.

Способи і умови доставки замовлення описані на сторінці Достака/Оплата в розділі Доставка.

Зворотній зв'язок і коментарі

Звертаючись до нас або залишаючи коментарі на сайті, ви несете відповідальність, що це повідомлення не є незаконним, шкідливим, загрозливим, наклепницьким, ображає моральність, порушує авторські права, пропагує ненависть і / або дискримінацію людей за расовою, етнічною, статевою, релігійною, соціальною ознаками, містить образи на адресу конкретних осіб або організацій, а також будь-яким іншим чином порушує чинне законодавство України. Ви погоджуєтеся, що будь-яке ваше повідомлення Інтернет-ринок “Шувар” може видаляти без вашого на те згоди, а також безоплатно використовувати на свій розсуд. Інтернет-ринок “Шувар” не несе відповідальності за будь-яку інформацію розміщену користувачами Сайту.

Використання персональних даних

Ми використовуємо різні технології для збору і зберігання інформації, коли Ви відвідуєте сайт Інтернет-ринок “Шувар” . Це може включати в себе запис одного або декількох куки або анонімних ідентифікаторів. Ми також використовуємо куки і анонімні ідентифікатори, коли ви взаємодієте з послугами, пропонованими нашими партнерами, такими як рекламні послуги, наприклад, які можуть з'явитися на інших сайтах.

Повернення товару
  1. Замовник має право відмовитися від товару в будь-який час до його передачі, а після передачі товару - в порядку і на умовах, визначених Законом України «Про захист прав споживачів».
  2. Повернення товару належної якості можливий у випадку, якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, а також документ, що підтверджує факт покупки і умови замовлення зазначеного товару.
  3. Повернення товару, у випадках, передбачених законом та цим Договором, здійснюється за допомогою кур'єра.
  4. При відмові покупця від товару належної якості продавець повертає кошти в розмірі вартості такого Товару.
  5. Повернення коштів за замовлення відбувається водночас або після повернення товару.
  6. Покупець має право відмовитись від товару , якщо він не відповідної якості.
Ліцензія на торгівлю тютюном та алкоголем

Продавець: ТзОВ "Наливай енд ко"
Ідентифікаційний код юридичної особи: 42018565
Номер ліцензії 13500308202006466
Місцезнаходження юридичної особи: 79070, Львівська обл., м.Львів, пр. Червоної Калини, 36

Передзвоніть мені