Чай

Сторінка
  1. 910,00 грн/кг
Сторінка

Якісні та смачні чаї від інтернет-ринку «Шувар»

Чай – напій, що відомий давно та користується популярністю у всьому світі. Ви можете обрати та купити чай на нашому сайті за доступними цінами. 

Корисні властивості чаю

Зелений чай є найпопулярнішим напоєм у країнах Азії, оскільки він допомагає від багатьох захворювань. Зокрема, знижує ризик захворювання на рак та попереджає розвиток проблем із серцем, оскільки антиоксиданти, що містяться у складі, перешкоджають накопиченню «поганого» холестерину у судинах.

Також пити зелений чай корисно тим, хто хоче схуднути, оскільки напій виводить солі та токсини із організму, поліпшує склад крові та покращує роботу селезінки.

Відомий своїми корисними властивостями і чай каркаде. Він відмінно нормалізує водний баланс, виводить важкі метали із організму, стабілізує роботу нервової системи, захищає від надмірних стресів. Завдяки вмісту достатньої кількості вітаміну С каркаде використовується для профілактики та лікування простудних захворювань.

Асортимент магазину

Інтернет-ринок «Шувар» пропонує великий асортимент якісних зелених, чорних чаїв та каркаде. Зокрема, ви можете обрати варіанти для приготування цього смачного та запашного напою від таких брендів:

  • торгової марки «Монарх»;
  • TESS;
  • Greenfield;
  • Lipton;
  • «Принцеса Нурі»;
  • «Три слона».

Також є трав’яні карпатські чаї та цвіт липи для заварювання. Ви можете обрати різні смаки – є чисто зелені або чорні, є каркаде, а є також чай з барбарисом, малиною, бергамотом. Ви можете зробити замовлення у будь-який час та оформити доставку у Львові прямо додому чи в офіс. При замовленні на суму від 500 грн., доставка здійснюється за наш рахунок. Ми пропонуємо якісні чаї, чудовий сервіс та доступні ціни на весь асортимент. 

Передзвоніть мені