Напівфабрикати

Купити напівфабрикати в інтернет-магазині “Шувар”

Купити напівфабрикати за вигідними цінами, щоб економити свій час на приготування їжі, можна в інтернет-магазині “Шувар”. Великий вибір та доставка по Львову – основні переваги онлайн-ринку.

Переваги напівфабрикатів

Інтернет-ринок “Шувар” у Львові пропонує замовляти напівфабрикати для швидкого приготування страв. До основних переваг таких продуктів відносять:

  • Економія часу. Завдяки кулінарним напівфабрикатам можна витрачати час на щось корисне та приємне, аніж приготування їжі. Також це чудове рішення для туристів, які подорожують і не мають можливості самостійно готувати страви.
  • Простота приготування. Щоб створити чудову та смачну страву, потрібно просто зварити або обсмажити чи розігріти страву у мікрохвильовці чи на плиті.
  • Тривалий термін зберігання. Такі продукти можна зберігати у морозильній камері від 3 до 6 місяців, не втрачаючи своїх первісних смакових властивостей.

Також це чудове рішення для тих, хто тільки вчиться готувати, оскільки це дуже спрощує життя.

Пропозиції інтернет-ринку

У каталозі нашого магазину великий вибір:

  • пельменів з курячим, індичим чи свинячим фаршем;
  • вареників з картоплею та цибулею та ін.;
  • морських продуктів – рибні палички у паніровці, порції філе хека у паніровці, крабові клешні.

У нас приємні ціни, великий вибір напівфабрикатів, а також доставка по Львову роблять покупку доступною для всіх покупців. При замовленні на суму понад 500 грн, тоді кур'єрські послуги будуть безкоштовними. Замовити можна 24/7, спланувавши зручний час доставки. 

Передзвоніть мені