Цукерки та шоколад

Якісні та смачні цукерки і шоколад від “Інтернет ринку Шувар”

Цукерки – це кондитерські вироби, що виготовлені із шоколаду або цукру. Такі солодощі – улюблений смаколик багатьох дітей та дорослих. Ви можете купити цукерки із доставкою по Львову у нашому інтернет-магазині.

Особливості виготовлення цукерок

“Цукорок” походить від слова “цукор”, адже саме цей продукт є основною складовою такого кондитерського виробу. Перші солодощі в Україні почали виготовлятися із меду або цукрових шматочків, однак з часом виробництво такого десерту почало набирати масового характеру та вдосконалюватися. В Україні існує понад 50 кондитерських фабрик, що виготовляють якісні та чудові вироби. Серед найпопулярніших “Рошен”, “АВК”, “Світоч”, “Крафт Фудз Україна” та інші. Виготовлення цукерок здійснюється у декілька етапів. Спочатку здійснюється приготування цукоркової маси, створення окремих корпусів, які глазуруються та пакуються (за необхідності). Формування корпусів відбувається методом відливання у форми або пресування та подальше розрізання (наприклад, ірис). Також цей процес може здійснюватися як намазування на основу (кремові або горіхові вироби). “Інтернет ринок Шувар” пропонує тільки якісні солодощі, виготовлені з дотриманням усіх етапів та технологій виготовлення. Тому ви можете замовляти смачні вироби, що будуть смакувати та покращувати настрій.

Особливості нашого асортименту

У нашому онлайн-каталозі ви можете купити шоколад та цукерки від таких виробників як Mars, Nestle, Skava, Рошен, Фереро Україна, АВК та ін. Ви можете обрати різноманітні варіанти солодощів:

  • батончики із різним наповненням (медовим, горіховим, карамельним);
  • шоколадки із полуницею, горішками, карамеллю, чорничною нугою;
  • пористий або звичайний шоколад (чорний, білий або молочний);
  • дитячий кіндер шоколад, шоколадні яйця;
  • льодяники,трюфелі, набори цукерок;
  • Bounty, Lion, Rafaello, Twix, Snickers;
  • нутеллу та “Барні”.

Ми здійснюємо доставку у узгоджений час, однак ви можете оформити замовлення на сайті цілодобово. Якщо сума вашої покупки становитиме понад 500 грн, доставка товару буде безкоштовною. Наш інтернет-магазин гарантує свіжі та якісні солодощі для кожного, хто робить замовлення.

Передзвоніть мені