Білий хліб

Якісний білий хліб в інтернет-магазині «Шувар»

Купити білий хліб чудової якості можна на нашому інтернет-ринку. Великий вибір якісних продуктів та зручна доставка по Львову дозволяє купувати найнеобхідніші продукти, не виходячи із дому.

Склад та користь продукту

Основа білого хліба – борошно, зазвичай пшеничне, у його складі велика кількість вітамінів, крохмалю, вуглеводів та клейковини. Також білий хліб містить дріжджі, це особливі мікроорганізми, завдяки яким продукт стає пишним. Деякі виробники при приготуванні хліба використовують курячі яйця, щоб поліпшити якості готового продукту, підвищити кількість протеїну у хлібі. Проте потрібно пам’ятати, що додавання яєць значно скорочує термін зберігання продукту.

Іноді випічка збагачується висівками, цей компонент є дуже корисним. Він утримує велику кількість клітковини та вітамінів у готовому випеченому виробі. Зустрічається і додавання спецій, прянощів, сухофруктів та горіхів до хліба. У складі продукту також міститься вода та вуглеводи, органічні кислоти та мікроелементи. Середня калорійність однієї білої хлібини складає 20 кКал.

До основних переваг вживання хліба із білого борошна відносять:

  • наявність великої кількості протеїнів у складі, завдяки цьому в організмі відбувається багато біохімічних реакцій;
  • вуглеводи у складі, вони дають енергію організму, дозволяють вести активний спосіб життя, зменшують відчуття втоми;
  • вітаміни, які є у складі хліба, суттєво покращують роботу серця, репродуктивної функції, підвищують розумову діяльність.

Якщо рідко додавати білий хліб до свого раціону, то організм буде отримувати меншу кількість корисних речовин, а отже – зменшиться рівень здоров’я людини.

Білий хліб в онлайн-магазині «Шувар»

У каталозі магазину представлений великий вибір якісного білого хлібу. На віртуальних полицях можна знайти різаний, тостовий продукт, є великий вибір багетів. Також є сухарики, які чудово підійдуть для бутербродів чи чаю. Окремо можна придбати панірувальні сухарі та рисовий папір. Усі продукти є безпечними, свіжими, адже їхня якість та термін придатності ретельно перевіряються. 

У магазині хліб лише від перевірених виробників, наприклад, “Зевс”, “Млин”, “Україна”. Оформити замовлення можна у будь-який час, а домовитися про доставку на певний період. При купівлі товарів на суму понад 500 грн., доставка здійснюється безкоштовно.

Передзвоніть мені