Ікра

Купити ікру у Львові за вигідними цінами

Риб’яча ікра вважається в Україні делікатесним продуктом. Найчастіше її куштують з овочами, додають до канапе та бутербродів з маслом. Також українцям полюбилися млинці з червоною ікрою, що стали вже традиційною стравою на свята. На сайті Інтернет ринку Шувар ви можете вигідно купити продукти найкращої якості за чесними цінами. Ми співпрацюємо тільки з перевіреними виробниками й пропонуємо широкий асортимент ікри на будь-який смак.

Якісна ікра на сайті Інтернет ринку Шувар

Різноманіття риб’ячої ікри у нашому інтернет-магазині здатне догодити будь-якому гурману. Маємо продукти торгових марок України та Європи у різних об’ємах і тарі. 

Доступні до замовлення:

  • Червона ікра риб сімейства лососевих (кета, горбуша);
  • Чорна ікра осетрових риб;
  • Ікра тріски та минтая пробита слабосолона;
  • Підкопчена ікра мойви; 
  • Білкова ікра (це продукт, який імітує по вигляду і смаку риб’ячу ікру). 

На жаль, часто на ринках та в онлайн-магазинах можна зустріти неякісні підробки елітної ікри. Вони зазвичай дуже дешеві, мають непривабливий вигляд і не містять інформації про склад та інші характеристики. 

Купуючи червону або чорну ікру, треба переконатися у її свіжості та натуральності. У цьому ви можете повністю довіритися Інтернет ринку Шувар. Ми пропонуємо нашим клієнтам тільки якісну продукцію від надійних виробників. Ретельно перевіряємо термін придатності кожного товару перед відправленням замовлення.

Корисні властивості ікри

Риб’яча ікра має вишуканий смак, але ще більше її цінують за багатий вміст корисних речовин. Вона на третину складається з легкозасвоюваного білка, а також амінокислот, жирів, вуглеводів та вітамінів. Цей натуральний продукт здатний повністю задовольнити потреби людського організму в жирних кислотах, йоді, фолієвій кислоті, лецитині, фосфорі, залізі.

Корисні властивості ікри важко переоцінити:

  1. Зміцнює імунітет завдяки багатому вмісту поживних речовин та мікроелементів;
  2. Покращує обмін речовин;
  3. Сприяє зміцненню нервової системи та поліпшенню розумової діяльності;
  4. Позитивно впливає на стан шкіри, волосся та нігтів;
  5. Допомагає боротися з дефіцитом йоду та заліза в організмі.

Замовити ікру швидко та зручно

Ознайомтеся з широким асортиментом ікри та інших продуктів харчування найкращої якості на сайті Інтернет ринку Шувар. Ми працюємо, аби ви могли придбати усе необхідне, не виходячи з дому або офісу. Наш кур’єр доставить ваше замовлення максимально швидко за адресою, яку ви вкажете. При купівлі товарів на суму понад 500 грн доставка здійснюється безкоштовно.

Передзвоніть мені