Соус Tabasco 60 мл

Код продукту: 11520
Є в наявності
159,60 грн/шт
Вид:
Соус
Виробник:
Імпорт
Країна:
Сполучені Штати

Tabasco - найбільш відомий і впізнаваний із гострих соусів у світі. Оригінальний соус Tabasco був створений 1868 року в США, штат Луїзіана, коли його творець Едмунд Макаленні (McIlhenny) змішав три прості інгредієнти — особливий сорт червоного перцю, сіль із місцевої копальні й оцет високої якості. Для того, щоб соус табаско, який виготовляють із м`якоті гострого червоного перцю, набув свого відмітного пікантного й одночасно кисло-солодкого смаку, продукт після виготовлення обов`язково витримують не менш ніж три роки у спеціальних бочках із білого дуба.

На сьогодні Tabasco налічує п`ять різновидів соусу, що варіюються за смаком і гостротою, вимірюваною в спеціальних одиницях гостроти — за шкалою Сковілла. Серед основних відмітних рис цього соусу — його світова популярність, багаторічний успіх, оригінальність рецепту, універсальність у використанні, здатність соусу надати стравам чудового смаку, не збільшуючи кількості калорій і жиру, низький вміст натрію, використання у виготовленні тільки свіжих і натуральних інгредієнтів.

Соус із червоного перцю Tabasco Pepper Sauce — найвідоміший і найстаріший з усіх соусів табаско, саме з нього й почалася історія Tabasco. Міцність цього соусу становить 2500-5000 одиниць шкали Сковілла й багато хто вважає цей соус дуже гострим.

Складається він тільки із дистильованого оцту, перцю й солі. Цей соус, подібно до коньяку або віскі, витримується в дубових бочках упродовж трьох років. Найголовніша особливість — це його гострота, але хто до гостроти звичний, той вловить у соусі, насамперед, оцет, а потім уже гостроту червоного перцю.

Соус Tabasco Pepper абсолютно універсальний, його застосування залежить тільки від фантазії. Досить кількох крапель, щоб ваші улюблені страви — закуски, салати, супи, гарніри й основні страви з м`яса, птиці, риби та морепродуктів набули неповторного аромату і "живого" смаку. Соус висококонцентрований. Однієї пляшки вистачає надовго.

Склад: Червоний перець, дистильований оцет, сіль.

Передзвоніть мені