Яблука сушені Україна

Код продукту: 339
Є в наявності
93,10 грн/кг
Вид:
Сухофрукти
Виробник:
Україна
Країна:
Україна

Яблука сушені допомагають засвоїти кальцій, що, в свою чергу, виступає хорошою профілактикою остеопорозу та інших захворювань опорно-рухового апарату. Фрукт сприяє швидкому переварюванню жирів і білків, сумісний з м`ясом та іншими продуктами. Хороша профілактика ожиріння - це яблука, за рахунок вмісту в них калію виводиться зайва рідина з організму людини. Яблука покращують роботу пам`яті, підвищують імунітет. Систематичне вживання в їжу сушених яблук істотно знижує ризик старечого слабоумства, а також погіршення пам`яті. Даний фрукт знижує ризик виникнення безлічі онкологічних захворювань. Яблука захищають організм від раннього старіння.

В яблуках є багато піридоксину (вітаміну В6), який важливий для життєдіяльності людини, він потрібен всім, хто тривалий час приймав антибіотики, а також жінкам, що приймають протизаплідні засоби і вагітним, особливо у разі токсикозу. Дефіцит вітаміну В6 погіршує кровообіг і функціонування мозку. Даний вітамін має відмінну якість, а саме стійкість до високих температур.

Фрукт містить йод, тому його застосовують в якості профілактики захворювань щитовидної залози, а саме зобної хвороби. Яблука сушені хороші при кашлі, в разі захворювань серцево-судинної та ендокринної систем. Щоденно вживаючи сушені яблука, по закінченню декількох тижнів можна помітити поліпшення стану волосся, нігтів і шкіри.

Передзвоніть мені